O nás

O Autoškole Elita

SKÚSENOSTI

Sme firma ktorá bola založená v roku 2009. V oblasti ktorej podnikáme máme bohaté skúsenosti. Za naším úsilím stojí množstvo spokojných a úspešných klientov. Dôraz kladieme aj na výber skúsených, trpezlivých a spoľahlivých inštruktorov. Práve preto sme na trhu už vyše 9 rokov.

ZÁRUKA  KVALITY

V našej autoškole vieme prispôsobiť dĺžku trvania kurzu Vaším požiadavkám a to aj dodržať. Tak isto sa nestane, aby ste pred jazdou na inštruktora dlho čakali, alebo že by vôbec neprišiel. Čas a miesto stretnutia na jazdu je vždy na vzájomnej dohode s inštruktorom.

Ako jedna z mála autoškôl Vám ponúkame najviac praktických jázd vo vozidle, čo podstatne zvýši Vaše šance na záverečných skúškach.

Pred samotnými jazdami v cestnej premávke využívame na výcvik moderný autotrenažér v kombinácii s autocvičiskom, pomocou ktorých klient zvládne aj náročné parkovacie úkony. Výcvik prechádza do náročnejšej mestskej premávky, kde žiak postupne zvláda aj náročné jazdné úkony. Výsledkom celého výcviku je samostatný, zručný a vzdelaný vodič, ktorý v plnej miere ovláda vozidlo a pravidlá cestnej premávky.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close